O Nas

Jack N' Jill jest naturalną pastą do zębów dla niemowląt i dzieci, bezpieczną nawet przy połknięciu. Początków marki należy szukać w Melbourne w Australii (1949 r.), a do naszej rodziny należy od ponad 20 lat. Nadal jest tworzona w Australii, a dostępna w ponad 30 krajach.

Kilka lat temu na świecie pojawiło się nasze pierwsze dziecko. Dołączyliśmy do grona rodziców, którzy martwią się, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom. Zaczęliśmy sprawdzać i testować dosłownie wszystko, tak aby nasz synek miał jak najmniej kontaktu z chemikaliami i niepotrzebnymi dodatkami do produktów. Pierwszą rzeczą, która nas frustrowała, był niezwykle mały wybór produktów do higieny jamy ustnej dziecka. Nasze doświadczenie biznesowe związane jest z farmacją, więc sami postanowiliśmy stworzyć jak najbezpieczniejszy produkt. Jednocześnie zależało nam, żeby było to coś dobrze kojarzącego się, smacznego i dającego dużo zabawy przy codziennym rytuale. 

Pasty Jack N'Jill są w 100% bezpieczne dla małych dzieci - szczególnie dla tych, które na początku więcej połykają niż myją! Wszystkie produkty Jack N'Jill zostały stworzone z myślą o dzieciach, o ich upodobaniach, o ich guście. Jednocześnie tak, aby rodzice nie wstydzili się trzymać ich na półce w łazience. Równolegle do past udało nam się wykreować szczoteczki do zębów, które mają rączkę wykonaną z kukurydzy (żadne GMO), są w pełnie biodegradowalne i nadają się do recyklingu. A tak przy okazji… są urocze. 

Jesteśmy niesamowicie dumni ze składu naszych past. Udało nam się wypracować pasty, które zawierają tylko bezpieczne składniki. Wszystkie informacje o nich znajdziecie na naszej stronie. 

W Jack N'Jill wierzymy, iż biznes ma swoje zobowiązania wobec środowiska. Dlatego wszystko, co tworzymy jest naturalne, hypoalergiczne i zawiera organiczne składniki, a opakowania są zaprojektowane tak, aby zminimalizować ich wpływ na środowisko, żeby były biodegradowalne i nie zawierały BPA.

Proszę, podziel się informacją o nas z przyjaciółmi na Facebooku, Instagramie lub po prostu prześlij link do naszej strony. 

Justin, Rachel

Eco and More jest wyłącznym dystrybutorem marki Jack N'Jill w Polsce. Tak jak Rachel i Jastin wierzymy, że można lepiej, że można kontrolować poziom fluoru dostarczany malutkiemu dziecku, że mamy wpływ na przyszłość naszych dzieci także dbając o przyszłe środowisko, w którym przyjdzie mu żyć. Zachęcamy Was nie tylko do stosowania past i innych produktów Jack N'Jill, ale także do uczenia naszych dzieci, że w trakcie mycia zębów woda powinna być zakręcona, że szczoteczkę czy kubeczek może potem zakopać w ogródku i patrzeć, ja rosną na nich roślinki. 

Serdecznie polecamy sposób życia, w którym czerpiemy z przyrody co najlepsze, jednocześnie jej nie niszcząc… Tak żyją Australijczycy i dobrze im z tym życiem.